Venkovní dlažby

Betonové

 1. Skladebná dlažba - optimální složení betonu v kombinaci s moderní výrobní technologií zaručuje u skladebných dlažeb pevnost, odolnost, mrazuvzdornost a jen nízkou míru obrusnosti. Skladebné dlažby jsou již ve výrobě opatřeny impregnací, která zamezuje nasákavosti betonu a výrazně omezuje ulpívání povrchových nečistot. K dispozici je pestrá nabídka dlažeb pro chodníky, terasy i příjezdové cesty.
 2. Plošná a velkoformátová dlažba - velkoformátová dlažba je skvělým řešením jak pro větší, tak pro menší plochy, které se díky ní opticky zvětší. Oblíbená je například pro minimum spár i pro eleganci, kterou nabízí. Najdou uplatnění zejména u bazénů, na terasách a chodnících.
 3. Zámková dlažba - charakteristická tvarovými zámky, které usnadňují realizaci zpevněné plochy a zabraňují horizontálnímu posunu jednotlivých kamenů. V současné době nacházejí své uplatnění i na vysoce namáhaných místech, na pochozích a pojezdových plochách soukromých i veřejných, jako jsou parkoviště či chodníky.
 4. Linie dřeva - dřevo je úžasný přírodní materiál, který se jen tak neokouká, nevychází z módy a zapadne svým vzhledem kamkoliv. Jeho údržba je však poměrně náročná a špatná péče společně s nepříznivými klimatickými podmínkami značně snižuje jeho životnost. V současné době však výrobci nabízejí produktové řady betonových dlažeb imitující vzhledem (barvou i strukturou) nejžádanější druhy dřeva. Tyto výrobky jsou na první pohled k nerozeznání od dřevěných ploch, nevyžadují však žádnou následnou péči či údržbu. Spojují estetické a praktické výhody přírodních a betonových výrobků.
 5. Linie kamene - betonové výrobky imitující kámen. Díky pokročilým výrobním technologiím dnes výrobci nabízejí celou škálu imitací kamene. Spojení nezaměnitelného vzhledu přírodního materiálu a výhod betonové dlažby tak docílili snížení pořizovacích nákladů se zachováním jedinečnosti zpevněných ploch.


Přírodní – kamenné

 1. Kamenné dlažby – díky svému vzhledu je kamenná dlažba vhodná téměř do jakéhokoliv prostoru. Její výhoda spočívá zejména v tom, že se snadno kombinuje téměř se všemi materiály. Kámen je nadčasový, který nikdy nevyjde z módy a vždy si zachovává svoji originální podobu. Vybrat si můžete z nabídky kamenné dlažby s nepravidelným tvarem, který dlažbě zachovává přirozenější vzhled, nebo s pravidelným tvarem, který dodává prostorám eleganci a pocit luxusu.
 2. Kamenné koberce - moderní stavební materiál využívaný nejen v exteriéru, ale také v interiéru a to nejen na podlahy či schody. Jedinečný vzhled tohoto povrchu zaujme na první pohled svou originalitou, umožňuje také mnohé variace a kombinace dekorů či mozaiky. S vhodnými doplňky vytvoří zajímavý, nový design. Pokládka (realizace) povrchu je snadná a rychlá a u menších ploch (do 20 m2) ji zvládne každý kutil. V prvním kroku pokládky je podklad přebroušen, zbaven všech nečistot, penetrován a následně ihned může navazovat pokládka kamenného povrchu, který se skládá z říčního či mramorového kamene a pojiva. Povrch je pochozí po 24 h od realizace a plně zatížitelný po 7 dnech.
 • Interiér – koupelny, vstupní haly, výstavní plochy, zimní zahrady, chodby, schodiště, sauny, garáže, průmyslové prostory

  Výhody: přírodní vzhled, snadná údržba, Kročejový útlum (nepřenáší rázy, vibrace), dlouhá životnost, velká mechanická odolnost, možné kombinovat s podlahovým topením, lze jej využít i k vyrovnání povrchu.
 • Exteriér – terasy, chodníky, balkóny, schodiště, vjezdy, garážová stání, okolí bazénů

  Výhody: přírodní vzhled, vysoká pevnost s dlouhou životností, voděpropustnost – neklouže a je mrazuvzdorný, snadná tvarovatelnost, celistvý povrch beze spár.
 • Stěnový systém - kamenný koberec lze aplikovat nejen na vodorovné plochy, ale také na svislé plochy bez nutnosti použití fixace – bednění. Velmi jednoduchou formou se stěnovým systémem vytvoříte netradiční a jedinečnou stěnovou aplikaci z přírodních materiálů.

  Výhody:snadná údržba (prachovkou, tlakovým mytím, horkou párou, chemická údržba běžnými čistícími prostředky), neobsahuje rozpouštědla, po vytvrzení zdravotně nezávadný, UV stabilní.

Naši dodavatelé:


Napište nám

  
Nahoru