hrabla a lopaty na sníh

Jste zavaleni sněhem? Nevadí. Pomocí praktického hrabla nebo lopaty na sníh snadno odklidíte přístupové cesty, garážové stání, komunikační plochy nebo zahradní stezky.

 

 

megablo

Megablo je shrnovač sněhu, se kterým se velice dobře udržují větší plochy, jako chodníky a zejména parkoviště. Práce s tímto nástrojem je velice efektivní a díky principu smykového tažení po kluzkém povrchu, snadná a fyzicky nenáročná. Spodní část megabla je vybavena transportními válečky pro snažší manipulaci na již upraveném povrchu.

Rozměr: 80 x 127 cm

Cena: 650 Kč

 

arktida Long

Autolopata arktida long je nový typ lopaty určený pro motoristy. Hlavní výhodou této lopaty je její teleskopická hliníková násada, díky které si nastavíte její délku dle své potřeby až do 100 cm.

Rozměr: 30 x 80 x až 100 cm

Cena: 270 Kč

 

hrablos ALU 

Hrablos alu je praktické hrablo určené pro běžné domácí hrabání, přístupové cesty, garážová stání, komunikační plochy, zahradní stezky atd. Hrablos je velice pevné a masivní hrablo tuhé konstrukce vyrobené z prvotních surovin.

Rozměr: 39 x 128 cm

Cena: 145 Kč

 

metalux

Metalux je profesionální hrablo vysoké kvality. Celohliníkové provedení zaručuje velmi nízkou hmotnost celého nástroje, kterou oceníte pri déle trvající práci.hliníková násada je opatřena povrchovou úpravou thermo comfort (efekt teplých rukou). Výrobek metalux vyniká dlouhou životností.

Rozměr: 50 x 150,5 cm

Cena: 655 Kč

Platnost nabídky do 31.3.2017

Napište nám

  
Nahoru